Kowboii
czwartek, 1 listopada 2012
mamy sklep
Pudermantel
Tak. Ja i Daria mamy sklep. Sprzedaliśmy już JEDNĄ rzecz. Rozkręcamy się. Trochę nam głupio, że nie wymyśliliśmy zawczasu lepszej nazwy, ale trudno. Kupcie sobie coś ładnego.
1 komentarz:
In blue jeans
21 listopada 2012 10:45
Gratulacje, życzę kolejnych sprzedanych rzeczy i powodzenia z prowadzeniem sklepu! :)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Gratulacje, życzę kolejnych sprzedanych rzeczy i powodzenia z prowadzeniem sklepu! :)
OdpowiedzUsuń