czwartek, 1 listopada 2012

mamy sklep

Pudermantel
Tak. Ja i Daria mamy sklep. Sprzedaliśmy już JEDNĄ rzecz. Rozkręcamy się. Trochę nam głupio, że nie wymyśliliśmy zawczasu lepszej nazwy, ale trudno. Kupcie sobie coś ładnego.

1 komentarz:

  1. Gratulacje, życzę kolejnych sprzedanych rzeczy i powodzenia z prowadzeniem sklepu! :)

    OdpowiedzUsuń